Krátké ohlédnutí za činností a akcemi spolku HOme v roce 2022

17.01.2023

Krátké ohlédnutí za činností a akcemi spolku HOme v roce 2022

Den se dnem se sešel a další rok je opět za námi. V jeho průběhu se nám podařilo navázat na činnosti spolku jako v dobách před covidem.

Jaro jsme tradičně zahájili akcí Ukliďme Česko a těší nás, že se k nám připojuje stále více občanů Hostivice a to často i přes výrazně nepříznivé počasí. Sbírat odpadky ve sněhu nebo v dešti je ryzí nadšenectví. O to víc si ceníme Vaší pomoci, zvlášť při pohledu na množství posbíraného odpadu a uklizené okolí rybníků, které nejsou v majetku města.

V červnu jsem se zapojili do Fanpoint zóny na Břvích v rámci akce závodu L´Etape Czech Republic by Tour de France. Fandit nás baví.

Začátkem babího léta už popáté ožil náš RODINNÝ FESTIVAL ROZMARNÉ BŘVE, tak jak ho už znáte, máte rádi a vypadá to, že se spolehlivě zahnízdil ve vašich rodinných kalendářích.

V polovině září, v příjemném podzimním počasí, jsme si bez bot, naboso, opět zaběhali na OKOLOKALE, jak jinak než okolo hostivických rybníků.

A jelikož kolem sebe máme celou řadu zajímavých a výjimečných osobností, obnovili jsme cyklus přednášek pro širokou obec . Na půdu hostivického gymnázia zavítali prof. J. Černý, generál J. Šedivý a geolog V.Cílek.

Po celý rok 2022 jsem se starali o prostory bývalé plovárny alias HOme park.

 

Děkujeme Všem, kteří jste byli s námi, kteří nás dlouhodobě podporujete, i letos Vás zveme na naše akce a věříme, že se spolu opět potkáme v lese, u rybníka nebo v přednáškové aule.

 

 

1.4. Ukliďmě Česko, jarní přednášky (termíny budou zveřejněny na našem webu a fb)

3.9. Běh OkoloKala

17.9. Rozmarné Břve


Sdružení nezávislých kandidátů HOme

Podpořili nás

Spřátelené weby

Transparentní účet