Články

27.09.2021
OKOLOKALA - sousedský běh pro radost
V neděli 5. září se uskutečnil čtvrtý ročník našeho neformálního bosonohého běhu kolem Kaly a dalších hostivických rybníků

25.09.2021
Zvelebení křižovatky ulic Modřínová/Topolová

25.09.2021
UKLIĎME HOSTIVICI - UKLIĎME ČESKO 2021
Poslední březnový víkend v Hostivici probíhal ve znamení celorepublikové akce Ukliďme Česko, ke které se Spolek HOme hlásí jako místní organizátor již několikátým rokem.

07.02.2021
Poločas na radnici
Jsme občané města Hostivice, kteří se v roce 2017 spojili, aby sestavili nezávislé sdružení SNK Hostivice město. Poprvé jsme vstoupili do komunálních voleb v roce 2018 a s vašimi hlasy je vyhráli. Se zkušenými a názorově blízkými politickými partnery – TOP 09 a Hostivice 2006 jsme sestavili koalici a snažíme se postupně společně naplňovat vaše očekávání.

21.06.2020
Spolek podal podnět na MÚ k odstranění objektu na okraji Břevského rybníka
Došla trpělivost. V těchto dnech náš Spolek podal podnět na MÚ k odstranění objektu na okraji Břevského rybníka v prostoru bývalé plovárny. Tato stavba nebo spíš ruina je okolí nebezpečná. Svým zřícením ohrožuje kolemjdoucí a rozhodně nepatří na místo přírodní památky!

16.06.2020
Ukliďme Česko, ukliďme Břve koronaviru navzdory
Události posledních týdnů postavily svět na hlavu a doslova zametly s plány každého z nás. O těch spolkových nemluvě. Kdo by si z kraje roku pomyslel, co nás letos čeká. Ale jak se říká, nejlepším lékem na černé myšlenky je práce, pohyb a čerstvý vzduch. Konec konců, Země se točí dál a jaro do karantény nikdo nezavře. A tak, když si zima sbalila kufry, přihlásili jsme Spolek HoMe, jak je už naší každoroční tradicí, k celorepublikové úklidové akci “Ukliďme svět, ukliďme Česko”.

Sdružení nezávislých kandidátů HOme

Podpořili nás

Spřátelené weby

Transparentní účet