Ukliďme svět - Ukliďme Česko - Ukliďme Hostivici

Čas konání: 6.4.2024 od 10 hod celý den

 Čas konání: 2.4.2022 10:00hod

 Během nadcházejícího víkendu se spolu s námi můžete znovu zapojit do celostátání dobrovolnické aktivity UKLIĎME HOSTIVICI - UKLIĎME ČESKO, díky které se nám v době lockdownů, podařilo společně posbírat neuvěřitelných 3,6 tuny odpadu. Trumfneme to?

CÍLEM AKCE je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky, nepořádek TAM, KDE ŽIJEME, v místech kudy rádi chodíme, kde se procházíme.
UKLÍZET MŮŽETE VŠUDE, podél pěšin, potoků, okolo našich rybníků, v lese nebo i v sousedství hlavních příjezdových silnic.
JAK TO FUNGUJE? Pokud doma nemáte vlastní dostatečně pevný pytel, vezměte si jeden z PYTLOMATU (našeho zásobníku), nasbírejte do něj odpad a plný ho odložte buď na stanovišti u pytlomatu nebo na zastávce autobusu. Rukavice vydáváme na Břvích.
Stanovišt PYTLOMATU je již devět oproti dobám, kdy jsme začinali. To byla jen dvě. Nyní jsou u odpočivadla na křižovatce asfaltky a pěšiny k rybníku Kala a pak na Břvích u autobusové zastávky, na Hostivici Jih, Ve Višňovce, u Litovického rybníky. Místa jsou označena na mapce v pozvánce. 

Sdružení nezávislých kandidátů HOme

Podpořili nás

Spřátelené weby

Transparentní účet